Możesz to zrobić dzięki Space Designer 3D, aplikacji online, która umożliwia stworzenie przestrzeni 3D, a następnie cyfrowe przejście przez nią. Oprogramowanie oferuje obszerną bibliotekę symboli: możesz wyposażyć swoje projekty w ponad 1500 detali, w tym łóżka, krzesła, rośliny, toalety i wszystko inne, co miałbyś w domu. Masz pomysł na niesamowity plan piętra i chciałbyś faktycznie przejść przez niego?

Meble kuchenne jak zaprojektować dobrze

Po zakończeniu projektowania na komputerze można go załadować na smartfon lub tablet, co pozwala na udostępnianie go klientowi lub prospektorowi za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Oprogramowanie pozwala na drukowanie obrazów 2D i 3D planów pięter, czego nie widzieliśmy w innych opcjach oprogramowania. Natomiast przykładowo o meblach kuchennych poczytaj tu: https://bauex.pl/.

stolarz

Space Designer 3D nie wymaga pobierania ani instalacji, działając w pełni w przeglądarce. Podobnie jak Główny Architekt, wsparcie jest zapewniane online tylko w godzinach pracy, a szkolenia są dostępne tylko online poprzez czat na żywo lub e-mail.
Space Designer 3D pobiera opłaty w wysokości 10 dolarów za jeden plan piętra lub 20 dolarów miesięcznie za nieograniczone plany piętra.

Możesz kupić droższe subskrypcje, aby uzyskać dodatki, takie jak wsparcie telefoniczne i samouczki na żywo:

  • Możesz rysować plany pięter i przeglądać je w 3D bez konieczności pobierania jakiegokolwiek oprogramowania lub aplikacji,
  • Umożliwia użytkownikom drukowanie dwuwymiarowego planu piętra na każdym poziomie, trójwymiarowy widok z lotu ptaka na zewnątrz lub trójwymiarowy projekt wnętrza wewnętrznego.
  • Umożliwia edycję projektów zarówno na komputerze, jak i na tablecie.

Meble kuchenne a wady projektów 3D

Oprogramowanie, które wymieniliśmy powyżej stanowi przekrój tego, czego można się spodziewać w zakresie oprogramowania do tworzenia planów domu, ale jesteśmy pewni, że istnieją pewne solidne opcje, których nam brakowało. Czego używałeś w przeszłości do tworzenia planów domu, które naprawdę Ci się podobały? Któremu oprogramowaniu architektury domowej brakowało nam do tej pory?

  • Bardziej nastawione na ludzi dokonujących zmian w swoim domu niż na profesjonalnych budowniczych i modelarzy domów,
  • Pomoc techniczna jest dostępna tylko w godzinach pracy i tylko online poprzez czat na żywo lub e-mail (pomoc telefoniczna wymaga droższej subskrypcji).

Daj nam znać w komentarzach poniżej. W coraz bardziej bezgotówkowej gospodarce, stary, uniwersalny system POS z terminalami płatniczymi, ekranami dotykowymi, itp. może już nie wystarczyć dla Twojej restauracji.

Niezależnie od tego, jaką restaurację prowadzisz – od sklepów szybkiej obsługi i pizzerii, do restauracji typu mom-and-pop i ciężarówek z żywnością, do wykwintnych restauracji – współczesne restauracje potrzebują systemu POS, który spełnia stale rosnące oczekiwania klientów. Oznacza to korzystanie z systemu, który oferuje zamawianie po stronie stołu, aktualizacje menu, zarządzanie zapasami, przetwarzanie kart kredytowych, obliczanie napiwków i inne.